Zamów teraz, a dostawę otrzymasz za darmo przy zakupach za minimum 500 zł.
Wstecz

Koszt i czas dostawy

Zamówienia na terenie Polski realizowane są za pomocą wskazanych firm logistycznych: DPD, InPost, Poczta Polska, Orlen Paczka.

Wszystkie zamówienia złożone w dni robocze realizujemy do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Zazwyczaj wysyłka następuję w dzień zakupu lub następujący je dzień.

Należy pamiętać, że poza deklarowanym czasem wysyłki należy także uwzględnić czas realizacji przewozu zamówienia przez firmę transportową trwa on od 1-3 dni roboczych w zależności od wybranej metody wysyłki.

Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż czas przez nas deklarowany, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z czasów dostawy. Na prośbę Klienta możemy wysłać towary szybciej osobną paczką, jednak musimy doliczyć wówczas dodatkowy koszt transportu.

Nabywca obciążany jest kwotą wysyłki w zależności od wybranej metody dostawy, wszystkie informacje związane z kosztem wysyłki są dostępne w koszyku.

Istnieje również możliwość uzyskania darmowej dostawy jest ona przyznawana automatycznie po przekroczeniu określonej kwoty zamówienia lub wprowadzeniu specjalnego kodu rabatowego.

Koszt dostawy poza granice Polski jest każdorazowo ustalany indywidualnie.

W celu wyceny paczki poza Polskie granice prosimy o kontakt mailowy: biuro@wertes.pl lub telefoniczny: +48789233141.

Sprawdź nasze nowości i promocje!

Artykuły w specjalnych cenach.

Zobacz produkty

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy hurtownią zajmującą się kompleksową obsługą zamówień klientów z branży BHP, a także branży Przemysłowej.

Czytaj więcej
W naszym asortymencie znajdą Państwo następujące produkty: odzież roboczą, rękawice robocze, nauszniki ochronne, okulary ochronne, obuwie robocze, apteczki, gaśnice oraz wiele innych artykułów ochrony indywidualnej, niezbędnej do ochrony zdrowia i życia na stanowisku pracy. Co więcej dysponujemy również różnego rodzaju wyłącznikami do elektronarzędzi.
Czytaj więcej